wtorek, 30 sierpnia 2011

Warsztaty decoupage

„ DOLCE FAR NIENTE” CZYLI SŁODKIE NICNIEROBIENIE ZAPRASZA!!!

Osoby kreatywne serdecznie zapraszam do wspólnej decoupage’owej zabawy. Nie musisz mieć doświadczenia –wystarczą chęci i dobry humor. Projekt przewiduje wykonanie pod okiem doświadczonej instruktorki eleganckiego manekina – stojaka na biżuterię. 

Plan zajęć przewiduje:
- wstęp - słów kilka o technice decoupage, rodzajach papierów i sposobach przygotowania pod dekorację rozmaitych powierzchni,
- realizację projektu: przygotowanie manekina pod dekorację; zaprojektowanie „stroju” w oparciu o dostępne na zajęciach motywy kwiatowe; zabawę z szablonem przy tworzeniu gorsetu; malowanie przy pomocy pędzla płaskiego „falbanek” ; na zajęciach pracujemy z papierem klasycznym do decoupage.

Na zdjęciu: propozycja już ozdobionego stojaka. 

Koszt obejmuje wszystkie dostępne na zajęciach materiały.

Zajęcia poprowadzi Ewa Sadowska, doświadczona instruktorka współpracująca w firmą Bocian-Stamperia, współtwórczyni działu decoupage na portalu www.cafeart.pl 

Potencjalne kursantki proszone są jedynie o zabranie na warsztaty swoich ulubionych nożyczek do wycinania. Im ostrzejsze końcówki tym lepsze nożyczki!!!

Koszt zajęć w promocyjnej cenie dla Skrapowiska - 90 zł / osoba
Liczba miejsc - 6
Czas trwania - 3-4 godziny
Start: 11:00

Zapisy pod tym postem oraz jednocześnie na maila potwierdzenie na adres instruktorki ewasad121@wp.pl (konieczne!) - mailem zwrotnym polecą informacje o płatności - przedpłata obowiązkowa!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz