czwartek, 17 marca 2011

konkurs Scrap.com.pl


.
Dla uczestników Skrapowiska przygotowaliśmy konkurs – gorąco zapraszamy do wzięcia udziału!
    
Zasady konkursu:
 
1.Należy wykonać kartkę okolicznościową według kursu na kartkę z Akademii Scrap.com.pl (do wyboru jest 6 kursów).
2.Kartkę wykonaną na konkurs prosimy dostarczyć na stoisko sklepowe Scrap.com.pl na Skrapowisku, do godz. 15:00.
3.Każdy uczestnik może zgłosić 1 kartkę.
4.Przystępując do konkursu należy wypełnić mini-formularz udostępniony na stoisku sklepu na Skrapowisku, podając swoje imię, nazwisko i adres e-mail.
5.Jeśli uczestnik zgodzi się na przekazanie swojej kartki sklepowi Scrap.com.pl po konkursie, otrzyma w zamian kupon rabatowy uprawniający do jednorazowych zakupów ze zniżką 10% w naszym sklepie internetowym. Jeśli uczestnik nie wyrazi takiej zgody, będzie mógł zgłosić się po odbiór swojej kartki po zakończeniu konkursu. Przekazanie kartki sklepowi Scrap.com.pl oznacza zgodę na wykorzystanie jej w celach marketingowych, w tym umieszczeniu jej zdjęcia na blogu sklepowym.
6.Komisja złożona ze wszystkich Złotych Rączek wybierze najładniejszą kartkę i jej twórca otrzyma nagrodę – bon na zakupy w wysokości 100 zł.
7.Ponadto wśród wszystkich zgłoszonych kartek zostaną rozlosowane nagrody: 3 bony na zakupy w wysokości 50 zł. Bony będą do zrealizowania na miejscu (na stoisku sklepu Scrap.com.pl) lub w sklepie internetowym Scrap.com.pl (w ciągu 3 miesięcy od daty wygrania).
8.Ogłoszenie wyników konkursu przewidujemy na godzinę 16:00.
9.Uczestnikom konkursu, którzy nie będą obecni na ogłoszeniu nagród na Skrapowisku, wygrane bony na zakupy prześlemy e-mailem.
 
NAGRODY
  
1. Nagroda przyznawana przez Złote Rączki dla najładniejszej kartki – bon na zakupy w sklepie Scrap.com.pl o wartości 100 zł.

2.trzy nagrody przyznawane w drodze losowania – bony na zakupy w sklepie Scrap.com.pl o wartości 50 zł każdy.

kursy na kartki możecie znaleźć w Akademii

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz