środa, 28 stycznia 2015

mediowy blejtram

Witajcie

kolejna propozycja warsztatowa - KOLOROWY BLEJTRAM Warsztaty Mixed mediaSerdecznie zapraszam na autorskie warsztaty z użyciem technik mixed media, w trakcie których będziemy tworzyć wielowarstwową i bogatą kompozycję na płótnie, która stanowić będzie doskonałą ozdobę domu. Warsztaty prowadzone są przez doświadczoną instruktorkę scrapbookingu i mixed media, właścicielkę marki 13 arts. W trakcie warsztatu uczestnicy będą mieli możliwość poznania wielu różnych mediów oraz technik ich wykorzystania (m.in. pasta modelująca, gesso, medium żelowe, mgiełki, farby, tusze, media akrylowe i wypełniacze, praca z maskami – mikrokulki i inne).
Każdy uczestnik otrzyma przygotowany przez prowadzącą zestaw materiałów do samodzielnego ozdobienia płótna, przy wykorzystaniu poznanych technik i rozmaitych mediów, tak aby powstała niepowtarzalna, jedyna w swoim rodzaju praca. Będziemy pracować głównie na produktach marki 13 arts.

Uczestnicy wykonają taką część pracy, jaką zdołają w przeznaczonym czasie, a wszystkie niewykorzystane materiały z zestawu, jak również stworzone prace są ich własnością. Wiedza zdobyta na kursie pozwoli uczestnikom tworzyć również inne projekty, z wykorzystaniem mediów. *Na życzenie uczestnika, istnieje możliwość wystawienia zaświadczenia o udziale w warsztatach – proszę o wcześniejsze zgłoszenie.

Data: 21.03.2015. godz. 9.30 Miejsce: Skrapowisko ŁÓDŹ Cena: 95,- zł./osobę Cena obejmuje: - wszystkie materiały niezbędne do wykonania pracy (płótno, dodatki+ media do wspólnego użytku). - dostęp do innych potrzebnych narzędzi.

Uczestnik przynosi ze sobą: - nożyczki - fartuch ochronny - mile widziana nagrzewnica


1 komentarz:

  1. Zapraszam do wypełnienia ankiety dotyczącej wydarzenia Łódź bloguje goo.gl/forms/WZrzEqx6yF. Proszę o jej wypełnienie do 21 lutego (czyli trzy tygodnie).
    P.S. jeśli zdarzą się jakieś techniczne problemy przy wypełnianiu ankiety - proszę o ich zgłaszanie do mnie.
    P.P.S. zachęcam do dołączenia do grupy na facebooku - Łódź bloguje. Planujemy zorganizować łódzkie wydarzenie blogowe, na które już teraz zapraszam.
    Monika Fiszer

    OdpowiedzUsuń