środa, 19 marca 2014

rabaty i odbiory osobiste

Witajcie

Skrapowisko już tuż tuż - my nie możemy się jak zawsze doczekać - a Wy?

Sklepy tradycyjnie zasypują nas atrakcyjnymi rabatami, pokazami i konkursami. W tym poście zbiorczo - kto jakie zniżki oferuje ;)


Zniżka 15% na produkty Doliny Tęczy  na zakupy na miejscu i złożone wczśniej z odbiorem na zlocie. Kod rabatowy: Skrapowisko2014
Odbiór osobisty wczesniej złożonych zamówień - Osoby, które się na to zdecydują mogą liczyć na 10% rabatu za zamówione produkty. Wystarczy złożyć zamówienie i napisać w uwagach, że to na skrapowisko, wtedy naliczymy rabat. Co więcej, zamówienia te można łączyć też z zamówieniami zabawek (bo przecież już niedługo święta), rpobudzą kreatywność Waszych dzieci. Zabawki te do kupienia w sklepie drewnianymis.pl (KLIK). Tu również proszę wybrać opcję odbiór osobisty i w uwagach wpisać Skrapowisko 2014.

10% rabatu na zakupy z odbiorem na zlocie. Szczegóły TUTAJ


zamówienia z odbiorem osobistym podczas imprezy. Wystarczy, że złożycie zamówienie na 3rdEyeCraft.com i wybierzecie opcję "odbiór podczas Skrapowiska 2014". Do zamówień o wartości większej niż 60zł (z odbiorem osobistym na Skrapowisku) dołożymy craftową niespodziankę!10% rabatu na zamówienia z odbiorem na  zlocie
10% rabatu - zamówienia muszą być złożone i opłacone do środy 26 marca.


do każdego zamówienia z odbiorem na zlocie - retro-gratis :)


Zamówienia z odbiorem osobistym podczas imprezy - do KAŻDEGO zamówienia upominek-niespodzianka :-) Szczegóły w Aktualnościach na naszej stronie"


Gorąco zapraszamy na zakupy z 10% rabatem i odbiorem na Skrapowisku. 
Hasło "SKRAPOWISKO" czeka już na Was w koszyku i będzie aktywne do 26 marca 2014, 
do godz. 23:59:59

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz