piątek, 25 stycznia 2013

Babskie mediacje z papierem - warsztaty

Zapraszamy na kolejną warsztatową propozycję - mixmediowe LO na blejtramie. Zajęcia poprowadzi Olga Heldwein znana jako Piekielna Owca kilka słów od samej Olgi:

Zapraszam na warsztaty, na których w fajnej twórczej atmosferze wykonamy kobiecą i romantyczną  kompozycję na blejtramie, będącą połączeniem trchnik scrapbookingu tradycyjnego i mixed media.
Będziemy pracować z uzyciem profesjonalnych materiałów scrapbookingowych, w tym na materiałach od naszych sponsorów Wycinanka i Martha Stewart.pl. Omówimy i przećwiczymy kilka technik, dzięki którym wasze prace zyskają całkiem nowy wygląd . Pokażę kilka moich ulubionych technik. Przećwiczymy też wielowarstwową kompozycję ze zdjęciem.  Zobaczycie różnice między rożnymi rodzajami mgiełek i farb oraz ich zastosowanie w pracach. Przy pomocy  tak cenionych i lubianych przez scraperki dziurkaczy Marthy Stewart, mas plastycznych i cudownych tekturek Wycinanki stworzymy od podstaw tło , kompozycje i wszelkie dodatki niezbędne do ostatecznego powstania delikatnej kobiecej pracy.


Prosze o przyniesienie:

nożyk do cięcia ( mata również będzie miło widziana)
nożyczki
zdjęcie - jedno lub dwa  małe i w miarę jasne może być wydrukowane na drukarce. ( służę pomocą w obróbce zdjęć warsztatowych)

Jeśli kupiłaś media i nie potrafisz ich użyć , nie masz na nie pomysłu i nie wiesz z czym to się je, zabierz ze sobą chętnie wyjaśnię ! :)
Godzina : 10:00
Czas trwania : 2,5-3
Cena: 60 zł
Liczba miejsc : 12 (decyduje kolejność rezerwacji i wpłat).
Rezerwacje i pytania: olga.heldwein@gmail.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz