wtorek, 17 stycznia 2012

Art-journal z Czekoczyną

Zapraszamy serdecznie na warsztaty z utalentowaną i przesympatyczną Kasią czyli Czekoczyną:opis warsztatów:

Art-journal to zeszytowa, artystyczna forma wyrazu dla każdej twórczej duszy. Próba uchwycenia myśli i emocji - „malowany pamiętnik”. Wykorzystuje techniki scrapbookingu oraz pracę z rozmaitymi mediami.
Podczas dwu i półgodzinnej wyprawy uczestnicy będą mieli okazję stworzyć własne strony stawiając pierwsze kroki w kolażu, akwareli, pracy z gesso, pastą strukturalną i farbami używając profesjonalnych materiałów i narzędzi.

Opowiem o swoich sposobach na art-journal, podstawowych narzędziach, bazach, trickach i sztuczkach, dzięki którym art-journalowanie stanie się przyjemnością. Podejmiemy razem trudną próbę przelania emocji na papier i wyrażenia siebie w obrazie.

W cenie zawarte są wszystkie niezbędne materiały, a uczestników proszę tylko o zabranie ze sobą nożyczek, czarnego cienkopisu i opcjonalnie swoich ulubionych papierowych, lub innych drobiazgów czy wycinków.
Warsztaty wspiera: CraftHouse

Czas trwania warsztatu: 2,5h
Cena: 65zł
Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność rezerwacji i wpłat.

Rezerwacji można dokonać pisząc na mail: czekoczyna@gmail.com
z powodu sygnałów o problemach z mailem rezerwacji można dokonac na pod nr tel : 665256582

Zapraszamy !!!

2 komentarze:

  1. prawie dwa tygodnie temu zgłosiłyśmy z koleżankami chęc uczestnictwa w warsztatach, prosiłyśmy o informację zwrotną i nic:(
    trudno planowac cokolwiec jeśli brak komunikacji, może tutaj się uda?

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie dostałam żadnej wiadomość. Już piszę maila.

    OdpowiedzUsuń